1394-12-10 16:25:34 اخبارپرینت
نماینده مجلس:
امروز خانه ای نیست که بیکار نداشته باشد

 
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی معتقد است دوران رقابت تمام شده و اکنون دوران برادری، همدلی،‌ همزبانی و کمک به کشور است.
 
به گزارش ایسنا  عزیز اکبریان در نطق میان دستور خود در جلسه علنی دیروز  مجلس در هفت اسفند مردم حماسه بزرگی آفریدند و باعث یاس و نامیدی دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران شدند، لذا اینجانب از اعتماد مجدد مردم شریف استان به بنده و همکارم آقای کولیوند تقدیر و تشکر می کنم که علی رغم همه بداخلاقی‌ها و تخریب‌های ناجوانمردانه مجددا به ما اعتماد کردند. دوران رقابت تمام شده و اکنون دوران برادری، همدلی،‌ همزبانی و کمک به کشور است و امیدوارم هماهنگی و همدلی سه نماینده مجلس شورای اسلامی و دو نماینده خبرگان رهبری در استان البرز به عنوان یک الگو در کشور باشد.
نماینده مردم کرج در مجلس خاطر نشان کرد: ان شاء الله مجلسی قدرتمند و ولایت‌مدار و استکبار ستیز را تشکیل دهیم و به فکر اقتصاد مقاومتی، رونق تولید در صنعت و کشاورزی و گردشگری باشیم.
اکبریان با تاکید بر حل مشکل بیکاری اظهار کرد: امروز خانه‌ای نیست که بیکار نداشته باشد و جوانان تحصیل کرده در کنج خانه‌ها افسرده شده‌اند و رسالت بزرگ مجلس آینده حل مشکل بیکاری است.
این نماینده مجلس در پایان به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و رسیدگی به آن‌ها را خواستار شد.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران