1395-02-29 12:54:01 اخبارپرینت
علت وقوع انفجار در محله تهران پارس مشخص شد

 فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به حادثه انفجار صبح امروز (چهارشنبه) در محدوده تهرانپارس گفت: عامل وقوع این انفجار مواد محترقه دست ساز بوده است.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سردار حسین ساجدی نیا افزود: مقارن ساعت 10 و 12 دقیقه صبح امروز انفجاری در محدوده شرق پایتخت (منطقه تهرانپارس) روی داد که بلافاصله نیروهای پلیس و واحدهای امدادی در محل حاضر شدند.
وی تصریح کرد: بررسی ها حاکی از آن است که جوانی 25 ساله هنگام جمع آوری مواد بازیافتی سطل زباله، قصد خارج کردن بسته ای را از درون زباله ها داشته که ناگهان بسته مذکور منفجر و منجر به مجروحیت فرد از ناحیه دست و صورت می شود.
سردار ساجدی نیا ادامه داد: به دنبال وقوع این حادثه، کارشناسان چک و خنثی سازی پلیس، در محل حاضر و نسبت به بررسی حادثه اقدام می کنند.
به گفته وی، براساس بررسی های فنی، مواد استفاده شده شامل مواد محترقه دست ساز بوده و هیچ گونه اثری از وجود مواد منفجره در بسته مذکور دیده نشده است.
رییس پلیس تهران بزرگ ضمن هشدار به شهروندان در خصوص نگهداری مواد محترقه و خطرساز در منزل، گفت: در صورت وجود مواد محترقه در منزل و محل کار، موارد را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا ماموران چک و خنثی سازی پلیس پایتخت نسبت به جمع آوری آن اقدام کنند.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران