1395-02-29 16:41:14 اخبارپرینت
محسن رضایی: مخالف برجام نیستم

محسن رضایی در یادواره شهیدان سنندج گفت: کردستان پاره تن جمهوری اسلامی است و شهدای کردستان شهدای ناشناخته ایران اسلامی هستند.
 
به گزارش ایرنا  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح چهارشنبه گفت: امروز در موصل و سنجار زنان و دختران ایزدی را داعشی ها از خانواده هاشان جدا کردند و با خود برده اند. افتخار ما این است که با این آدم ها جنگیدیم و شهید دادیم. افتخار شهدای ما این است که با این جنایتکاران جنگیده اند. 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ما مسیر جهاد را بدون پشیمانی ادامه می دهیم. همه نگرانی دشمنان ما از خط مستقیم جمهوری اسلامی است که مسیر برحق نجات بشریت و انهدام ظلم است و وجود دنیا را از مفاسد پاک می کند. 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با مردمی شدن دفاع، کردستان و تشکیل پیشمرگه ها، دشمن عزا گرفت. کردستان می تواند در اقتصاد و تجارت و گردشگری صدها برابر رشد کند.
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: اکثر فرماندهان ایران جوان بودند و به خوبی جنگ را اداره کردند .وقتی امام من را فرمانده سپاه کرد 27 ساله بودم. زمانی که جنگ به پایان رسید، من 35 ساله بودم.فرماندهان لشکرها هم همه جوان بودند. این اعتماد به جوانان را در انقلاب و دفاع آزمودیم و نتیجه گرفتیم. باز هم می توانیم. ما مخالف برجامی که رهبر انقلاب مشروط پذیرفتند نیستیم، از این تصمیم هم حمایت می کنیم. اما این قدرت درونی ما که می تواند ما را از موانع عبور بدهد، را نباید نادیده گرفت. باید تولید ملی را در خیابان ها و کوچه ها حمایت کرد. این راه پیشرفت ماست. در سوریه و عراق حضور داریم به دلیل بعد انقلابی مان که خودمان را از مسلمانان جهان جدا نمی دانیم و همین طور برای تضمین امنیت مردم کشورمان. در این کشورها هم به ارتش مردمی و نیروهای مردمی شان کمک می کنیم. در عربستان نمی تواننداین کار را بکنند چون از مردمشان می ترسند. ما با اعتماد به مردم به این موفقیت ها رسیده ایم.افتخار می کنم که زمانی همسنگر فرزندان شما بودم و آرزو می کنم این راه ادامه پیدا کند. امیدوارم راه شهدا را فراموش نکنیم.
رضایی در پایان افزود: از مسوولان استان که این یادواره ها را برگزار می‌کنند، از آیت الله حسینی شاهرودی که از دوستان قدیمی ما هستند و آقای ملارستمی نماینده این استان در مجلس خبرگان و از فرماندهان سپاه و ارتش و شهردار محترم سنندج صمیمانه تشکر می‌کنم.
در ابتدای این مراسم سردار رجبی، فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته برای این یادواره را به استحضار شرکت کنندگان رساند.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران