1395-05-06 12:38:10 اخبار خراسانپرینت
اختصاص اعتبار به جاده مرگ در استان خراسان

فرماندار کاشمر گفت: برای اولین‌بار 540 میلیون تومان به جاده شادمهر به انابد تخصیص یافته است.
 
 محمدحسن فرهادی در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن همایش‌های آبفای شهری کاشمر برگزار شد، با بیان اینکه وضع اعتبارات کشور رو به بهبود است، از رشد 27 درصدی اعتبارات ابلاغی به این شهرستان نسبت به سال 94 خبر داد و افزود: با توجه به شرایط کشور مردم را باید توجیه کرد و از مسئولان خواست پیگیر پروژه‌ها باشند.
 
فرهادی با اعلام اینکه اگر مدیری در خانه خوش‌اخلاق نباشد بهتر است استعفا بدهد و به درد مدیریت نمی‌خورد، عنوان کرد: تکریم ارباب رجوع برای ما یک اصل است که همه مدیران باید آن را رعایت کنند.
 
فرماندار کاشمر با بیان این که مدیری که بخواهد مدام فقط در داخل اتاقش بنشیند، قطعاً مدیر موفقی نیست، اظهار کرد: به هیچ عنوان قابل قبول نیست که معاون اداره‌ای در مرخصی باشد و رئیس اداره هم در مأموریت باشد و مردم سرگردان باشند.
 
وی با اشاره به این که در سایه تعامل، همکاری و تلاش مسئولان خوشبختانه در گام نخست عملکرد مجموعه شهرستان نمره  قابل قبولی داشته است، اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به هفته دولت در روزهای نخست شهریورماه از مسئولان ادارات و نهادها انتظار داریم نسبت به اعلام پروژه‌های قابل افتتاح در این هفته به فرمانداری اقدام و از افتتاح پروژه‌های تکراری خودداری کنند.
 
فرهادی با تاکید بر اینکه به صورت سرزده از ادارات سرکشی و از نزدیک پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان را رصد می‌کنیم، یادآور شد: رؤسای ادارات باید مرخصی و مأموریت‌ها را به فرمانداری اعلام کنند؛ لذا در صورت عدم اطلاع فرمانداری مدیری محل کارش را ترک کند قطعاً به اداره کل آن منعکس خواهد شد.
 
وی ادامه داد: تا کنون بخش عمده‌ای از عملیات عمرانی سالن جلسات فرمانداری به پایان رسیده است و تا پایان سال با تخصیص اعتبار مورد نیاز تکمیل و به بهره‌برادری خواهد رسید و مستأجری جلسات شورای اداری به پایان خواهد رسید.
 
فرهادی با اشاره به 5 مردادماه سالگرد اولین اقامه نماز جمعه در کشور گفت: نماز جمعه مأمن مردم است و برای عبادت از هر سن و گروهی می‌توانند به نماز جمعه بیایند.
 
وی گفت: اگر درجامعه احترام، ادب و تقوا وجود دارد و پرخاشگری کمتر است به خاطر مراکز اثرگذار به‌خصوص نماز جمعه است.
 
فرهادی نماز جمعه‌ها را مظهر وحدت بین ملت و دولت دانست و افزود: در نماز جمعه باید مردم دعوت به مشارکت حداکثری، خوبی‌ها و همدلی و برادری شوند.
 
فرماندار کاشمر با اشاره به اینکه دولت علی‌رغم مشکلات بسیار مالی 4 میلیارد و 800 میلیون تومان به بخش کوهسرخ اختصاص داده است، افزود: این وحدت و صمیمیتی که در کشور ایجاد شده بسیاری مدیون مراکز نماز جمعه است.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران