1395-05-06 19:40:32 اخبار ویژهپرینت
منتجب نیا:
اصولگراها متحیرند که برای انتخابات چه بکنند

قائم مقام حزب اعتماد ملی با بیان این که مخالفان دولت سعی دارند بین اصلاح طلبان و دولت شکاف ایجاد کنند، گفت:  امروز اصلاح طلب ها پشتیبان و حامی دولت دکتر روحانی هستند و قصد ندارند از وی عبور کنند.
وی همچنین به برخی اصلاح طلب ها توصیه کرد حرمت و احترام کار جمعی را حفظ کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران، در خصوص تلاش ها برای تک دوره ای معرفی کردن دولت حسن روحانی و زمزمه هایی در مورد گزینه های جایگزین از طرف اصلاح طلبان در انتخابات 96 گفت: اولاً رقبای ما به خصوص مخالفین دولت، این روزها از انواع شگرد ها و روش های بعضاً غیر اخلاقی برای تضعیف دولت استفاده می کنند و هر چند روز یک بار سوژه هایی را در راستای تشویش افکار عمومی، دلسرد کردن مردم از دولت تدبیر و امید و از طرفی ایجاد شکاف و فاصله بین دولت و هواداران دولت، مخصوصاً اصلاح طلب ها مطرح کرده و شایعه سازی می کنند.
وی ادامه داد: شما ملاحظه کردید که چگونه  این گروه برای سرپوش گذاشتن به تخلفات و اختلاس های ده ها هزار میلیاردی،  چگونه بر طبل فیش های حقوق نجومی کوبید و می کوبند.
قائم مقام حزب اعتماد ملی ضمن بیان این که این مسئله هم سوژه دیگری است که طرح آن از جانب مخالفین دولت است، گفت: همان اتاق توطئه و تخریبی که چندی پیش صحبت آن بود یکی از اهدافش این است که دولت را تضعیف کند و از همین حالا  این را مطرح کند که اطلاح طلب ها گزینه دیگری برای انتخابات 96 دارند و به دنبال فرد دیگری هستند، تا در نتیجه هم بین اصلاح طلبان اختلاف ایجاد شود و هم به این وسیله روحیه دولت و رئیس جمهور  را برای ادامه کار ضعیف کنند.
وی همچنین تاکید کرد: آنچه که مسلم است امروز اصلاح طلب ها پشتیبان و حامی دولت دکتر روحانی هستند، این دولت را از خودشان می داند و از آن حمایت می کنند؛ چرا که عملکرد دولت قابل دفاع و قابل قبول است و شعارها و گفتمانی که دارد همان گفتمان و شعار است که اصلاح طلب ها به دنبال آن هستند. پس دلیلی ندارد که اصلاح طلب ها از این دولت فاصله بگیرند و از آن حمایت نکنند.
وی افزود: این حمایت کلی است و در بین همه احزاب، شخصیت ها و فعالان سیاسی اصلاح طلب این تفکر حاکم است و در باره این موضوع اجماع و اتفاق نظر وجود دارد.
این سیاستمدار اصلاح طلب همچنین با بیان این که، نکته دیگر این است که ما هنوز تا انتخابات 96 فاصله ی زیادی داریم و هنوز استارت انتخابات زده نشده است، اظهار کرد: پس چگونه است که از همین حالا این مسئله مطرح می شود که گزینه اصلاح طلب ها و گروه های دیگر چه کسانی باشند؟!
وی ادامه داد: این اصول گراها هستند که متحیرند که چه باید بکنند، آیا از روحانی دفاع کنند یا به سراغ احمدی نژاد بروند؟! یا گزینه دیگری داشته باشند؟ آنها در حال حاضر دچار سرگردانی هستند چرا که نمی توانند از آقای روحانی دل بکنند، چون ایشان وجهه مردمی پیدا کرده است و به واسطه کارهای بزرگی که انجام داده است، مردم به او علاقه مند شده اند. از طرف دیگر نمی توانند گزینه ای مانند احمدی نژاد و افرادی مانند او را مطرح کنند زیرا به دلیل سابقه بدی که این گروه از خود بر جای گذاشته اند، مردم آنها را ملامت می کنند . گزینه مناسب و شایسته دیگری هم برای مطرح کردن ندارند.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران