1395-06-07 13:05:52 اخبار خراسانپرینت
حضور قهوه ایلی به عنوان حامی نمایشگاه قهوه

به گزارش روابط عمومی سازیبا، در دومین نمایشگاه قهوه، چای و صنایع وابسته،انواع دستگاه‌ها و تجهیزات تولید و عرضه قهوه و چای از جمله، انواع دانه قهوه، دستگاه قهوه‌ساز اتوماتیک خانگی و صنعتی ، انواع دستگاه آسیاب قهوه، ماشین‌ها و دستگاه‌های بسته‌بندی پودرقهوه و خط تولید قهوه و چای ارائه شد.

 

در این نمایشگاه توضیحات کاملی درباره مواد اولیه و نحوه آماده سازی انواع قهوه شامل، قهوه های دمی ، اسپرسو ، نوشیدنی های قهوه دار ، کاپوچینو ، لاته ، آمریکانو و دیگر قهوه های مصرفی در ایران و جهان توسط مدرسین و باریستاهای بین المللی ارائه شد. (باریستا به معنی قهوه‌چی یا شخصی است که نوشیدنی‌ با پایۀ اسپرسو را آماده و تحویل می‌دهد).

 

همچنین، معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه ‌پذیری در صنعت قهوه کشور ، جایگزینی واردات در این صنعت، شناسایی و معرفی ظرفیت‌های داخلی ، آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی و عملی روز دنیا از مهم ترین اهداف برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی و بین المللی قهوه،چای و صنایع وابسته بود.

 

برگزاری مسابقات قهرمانی باریستای کشوری با حمایت شرکت سازیبا تنها نماینده رسمی قهوه ایلی ایتالیا در ایران برگزار شد و به برنده مسابقات از طرف شرکت سازیبا تور اموزشی در دانشگاه ایلی تنها دانشگاه قهوه در اروپا هدیه داده شد.

 

 

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران