خانه دار شدن مشهدی ها با 10 میلیون تومان

عضو شورای شهر مشهد گفت: قرار است یک مجموعه مسکونی 1000 واحدی در منطقه گلشهر بسازیم و با 10 میلیون تومان همه افراد این منطقه را خانه‌دار کنیم.
 
 غلامرضا بصیری‌پور  ماه در نشست مدیران شهری با موضوع «حاشیه در متن» که در مسجد محمد رسول‌الله در منطقه گلشهر برگزار شد، اظهار کرد: البته این وعده‌ای که داده می‌شود از جانب مجمع خیران سلامت است و به شهرداری و شورای شهر مشهد ربطی ندارد.
 
وی افزود: در آینده‌ای نزدیک حتما این مجموعه را کلنگ می‌زنیم و به همه کسانی که در گلشهر زندگی می‌کنند و خانه ندارند، خانه می‌دهیم.
 
بصیری‌پور خاطرنشان کرد: در واقع باید برای نجات مکان‌های کم برخوردار و محروم عملیاتی انجام داد که دیده شود؛ یکی از این مسائل، موضوع مسکن است که باید در این خصوص همه مسئولان فعال شوند تا هر کسی در داخل مشهد زندگی می‌کند خانه داشته باشد.
 
غلامحسین صاحبی، دیگر عضو شورای شهر مشهد در پاسخ به بصیری‌پور، عنوان کرد: باید در حال حاضر به عنوان نماینده مردم در شورا، به سمت حل مشکلات مردم برویم و مثلا راهی برای مشکل زمین‌های قولنامه‌ای پیدا کنیم؛ شما اگر عضو شورای شهر هم نبودی، این کار را انجام می‌دادی.
 
بصیری‌پور در پاسخ به صاحبی، خاطرنشان کرد: در ابتدای شورای چهارم من طرح‌هایی برای بهبود وضعیت مناطق کم برخوردار دادم، اما شما به جای اینکه کاری کنید تا مردم به چشم ببینند، به سمت شعار دادن رفتید.
 
این بازدید از سلسله بازدیدهای گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد از محلات حاشیه شهر تحت عنوان «حاشیه در متن» بود.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران