1395-08-17 16:40:48 اخبار ویژهپرینت
هیلاری کلینتون دستور بگیر دشمن شماره 1 ایران است

یک کارشناس مسائل ژئوپلیتیک گفت: هیچ یک از کاندیدهای آمریکا منفعت ایران را در نظر نخواهند گرفت. کسانی که می گویند وجود یکی از آنها برای ایران خوب است درکی از منفعت ملی ندارند.
پیروز مجتهدزاده اظهار کرد: من در ریاست جمهوری هیچ کدام از نامزدهای آمریکایی منفعتی برای ایران نمی‌بینم.
وی ادامه داد: ترامپ توافق‌نامه برجام را بزرگترین خیانت دولت آمریکا به آمریکایی‌ها می داند و اگر بر سر کار بیاید هرجور شده این توافق را لغو می‌کند. عده‌ای فکر می کنند این اختیار را نخواهد داشت اما آنها  کاملا به اختیارات رئیس‌جمهور در آمریکا واقف نیستند.
این کارشناس مسایل بین‌الملل ادامه داد: کلینتون هم دستور بگیر شماره یک بزرگ ترین دشمن ما یعنی اسرائیل است. او تمام تلاشش را کرد تا در توافق برجام اسرائیل را راضی نگه دارد.
وی معتقد است که آمریکا همه کاره مذاکرات هسته‌ای با ایران بوده و اروپایی‌ها تنها به حرف آمریکا گوش داده‌اند.
به گزارش ایسنا مجتهد زاده در همین رابطه خاطرنشان کرد: اسرائیل می خواست تا هر طور که می‌شود برنامه هسته‌ای ایران منتفی شود، خوب با تلاش خانوم کلینتون و همراهانش این امر محقق شده است. از وقتی که ما برنامه ی هسته‌ای خود را تعلیق کردیم دیگر نتانیاهو علیه ایران حرفی به میان نیاورده است.
مجتهدزاده ادامه داد: کسانی که فکر می کنند اگر کلینتون یا ترامپ بر سر کار آیند به نفع یا ضرر ایران است ، چیزی درباره منفعت ملی ایران نمی دانند.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران