1395-09-03 20:56:19 اخبار ویژهپرینت
پایداری ها و گزینه های جذاب انتخاباتی !

عضو فراکسیون ولایت می‌گوید: روند وحدت اصولگرایان کاملا مثبت است و در واقع دود سفید از دودکش اردوگاه اصولگرایان برای وحدت بلند شده است.
 
به گزارش خبر آنلاین ؛ مجتبی ذوالنور نماینده قم با تاکید براینکه پیش‌بینی ما این است که اصولگرایان به یک کاندیدا خواهند رسید، گفت: مهم این است که وحدت در جهت حمایت از یک نفر باشد یعنی ممکن است چهره ای که انتخاب می شود از هر طیفی از جریان اصولگرایی باشد، آن چیزی که مهم است وحدت گفتمانی به نمایندگانی از یک فرد است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر زمینه این وحدت گفتمانی فراهم است بیان کرد: روند وحدت اصولگرایان کاملا مثبت است، در واقع دود سفید از دودکش اردوگاه اصولگرایان برای وحدت بلند شده است.
این چهره نزدیک به جبهه پایداری در مورد زمزمه های مطرح شده مبنی بر احتمال کاندیداتوری الهام و رستم قاسمی گفت: تا وقتی که اصولگرایان به وحدت نرسیده اند اینها فقط گمانه زنی است .
وی درمورد انتقادات از سهم خواهی برخی جریانات اصولگرا چون پایداری ها نیز اظهار داشت: اگر وحدتی بین گروههای اصولگرا شکل بگیرد همه گروهها باید به این وحدت پایبند باشند و سهم خواهی دیگر مطرح نخواهد بود چراکه تجربه عقلی و حکم عقلی اقتضاء می‌کند که اصولگرایان به وحدت برسند و هرگونه وحدت شکنی خلاف منطق عقلی است.
عضو فراکسیون ولایت مجلس در مورد احتمال به وحدت رسیدن اصولگرایان حول کاندیدای نزدیک به احمدی نژاد گفت: ممکن است برخی اینگونه فکر کنند ولی حرکت جریان کلی اصولگرایی به این سمت نیست، جریان کلی اصولگرایی منافع نظام،رای آوری و شایسته سالاری است و اینکه این گزینه را احمدی نژاد حمایت کند یا نکند مهم نیست. اگر انتخاب درست باشد، احمدی نژاد و هر کس دیگری باید در همان راستا حرکت کند.
وی خاطرنشان کرد:معیار انتخاب گزینه نزدیکی به افراد نیست بلکه معیار شایسته سالاری است و اگر این معیار رعایت شود همه افراد باید به تشخیص خودشان از وی حمایت کنند. 

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران