1396-02-18 19:20:56 اخبارپرینت
عدم شرکت در انتخابات به معنی رای دادن به جریان مخالف است

 اگر روند حرکت دولت نهم و دهم در سال 92 متوقف نمی‌شد الان شرایط کشورمان، همچون کشور ونزوئلا بود.
به گزارش خبرنگار سیاسی همبستگی، علی توکلی رییس ستاد انتخابات حزب همبستگی و عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در مراسمی که اصلاح‌طلبان در شهر ورامین در حمایت از حسن روحانی برگزار کرده بودند. طی سخنانی آحاد مردم و به‌خصوص اصلاح‌طلبان را به حضور پررنگ پای صندوق‌های رای در روز 29 اردیبهشت ماه نود و شش دعوت کرد و گفت: عدم شرکت در انتخابات به معنی رای دادن به جریان مخاف است.
وی با اشاره به عدم حضور برخی از مردم به‌خصوص افرادی با گرایش اصلاح‌طلبی در انتخابات سال 84 گفت: اگر مردم فهیم و جریان اصلاح‌طلب در آن مقطع یعنی سال 84 قهر سیاسی نمی‌کردند دولتی به نام احمدی‌نژاد شکل نمی‌گرفت و کشور دچار عقب‌ماندگی در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی و بین‌الملل نمی‌شد.
توکلی تاکید کرد دامنه اختلاس‌های کلان و تولد بابک زنجانی‌ها و خاوری‌ها در دولت نهم شکل گرفت. سیاست‌های غلط اقتصادی و کشاورزی باعث شد تمام زحماتی که در دولت آقای خاتمی برای خودکفایی گندم شکل گرفته بود همه از بین برود و سیاست واردات گندم جایگزین خودکفای شود و این کاملا برخلاف منویات رهبری در اقتصاد مقاومتی بود.
عضو سابق دفتر تحکیم وحدت همچنینکشور نفت‌خیز ونزوئلا و دولت کنونی آن را مشابه دولت نهم و دهم خواند و گفت: اگر روند دولت نهم و دهم در سال 92 متوقف نمی‌شد، الان شرایط کشور ما همچون کشور ونزوئلا بود که یک کشور نفت‌خیز است اما تورم آن 700 برابری شده و غذا را در برابر نفت تهیه می‌کنند.
وی با اشاره به فرمایشات امام راحل تاکید کرد انتخابات بهار احزاب است و از طرفی محلی است برای تک‌تک مردم ایران در تعیین مسیر درست و شکوفایی ایران اسلامی.
توکلی با اشاره به خاطرات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی یادگار امام(ره) است و ما از این دستاورد نمی‌توانیم به راحتی بگذریم و ضمن دفاع همه‌جانبه از مواضع دفاعی کشور که باعث عزت و اقتدار کشور است ولی باید از جمهوریت نظام هم به فرمایش امام دفاع کنیم که جمهوریت نظام همان صندوق‌های رای می‌باشد.
عضو شورای مرکزی حزب همبستگی ضمن ابراز نگرانی ازعدم حضور مردم در پای صندوق رای یادآور شد با عدم شرکت در انتخابات کشور به سال‌های گذشته که رو به فلج شدن بود برخواهد گشت.
توکلی تاکید کرد در این مدت کوتاه باقی‌مانده تا انتخابات، با ارسال پیامک و تشویق دوستان‌مان برای حضور در انتخابات از آنها بخواهیم به جریان اصلاحات و آقای دکتر روحانی رای دهند.

جستجو
پیوند ها

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی رياست جمهوري اسلامي ايران