زمان ثبت : 1395-02-27 13:10:29

حمایت تمام قد شهرداری مشهد از دو تیم لیگ برتری

شهردار مشهد گفت: مدیریت شهری با تمام توان از تیم‌های مشهدی حاضر در لیگ برتر فوتبال حمایت می‌کند.
 
سید صولت مرتضوی ظهر امروز در دیدار مدیرعامل، سرمربی و اعضای کادر فنی تیم سیاه جامگان مشهد در محل شهرداری مرکز اظهار کرد: شهروندان مشهدی از عدم سقوط این تیم به دسته یک بسیار خوشحال شدند و ما از تلاش‌های اعضای کادر فنی تیم سیاه جامگان تشکر می کنم.
 
وی افزود: باقی ماندن تیم سیاه جامگان در لیگ برتر در مقابل استعدادها و امکانات تیم‌های پرسپولیس و استقلال یک امتیاز مثبت است و شیرینی برد با این امکانات و شرایط مالی و تلاش انجام گرفته همانند صدرنشینی در لیگ است.
 
شهردار مشهد با بیان اینکه نسبت به ورزش قهرمانی غفلت شده است، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری برای نشاط و شادابی جوانان شهر مشهد تمام قد پای دو تیم لیگ برتری شهر می ایستد و از هیچ تلاشی در این ارتباط دریغ نمی کند.
 
مرتضوی تصریح کرد: خوشبختانه نگاه فعلی و حاکم بر فوتبال مشهد در واقع نوعی نگاه ارزشی است چرا که مدیران، مربیان، اعضای کادر فنی و بازیکنان دو تیم سیاه جامگان و پدیده همواره نام و یاد خداوند و ائمه اطهار(ع) بوده و از اعتقاد بالایی برخوردارند.
 
وی تصریح کرد: مشهد و استان خراسان رضوی از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است که می‌توان از آن برای ورزش قهرمانی بهره برد و در این راستا باید استعدادیابی مورد توجه قرار گیرد.
 
شهردار مشهد با بیان اینکه مدیریت شهری با تمام توان از تیم های مشهدی حمایت می کند، خاطرنشان کرد: زمانی که متوجه درخواست سفر کربلا از سوی تیم سیاه جامگان شدم و از سوی دیگر کادر فنی تمام تلاش خود را برای پیروزی و باقی ماندن در لیگ برتر به کار گرفت، برای حمایت از این تیم مشهدی وارد عمل شدیم.
 
وی اضافه کرد: برای فصل آینده شهرداری تمام توان خود را به کار خواهد بست و به لحاظ سخت‌افزاری در حوزه حمل و نقل عمومی برای جابجایی تماشاگران به ورزشگاه و در حوزه تبلیغات کمک‌های لازم را در حد توان ارائه خواهد داد.
 
مرتضوی تاکید کرد: به مسئولین فنی تیم پیشنهاد می کنیم که جلسات استعدادیابی در مناطق کم برخوردار شهر راه اندازی کنند چرا که در این مناطق ظرفیت های خوبی وجود دارد و باید از این استعدادها استفاده شود.